Kalkulator dni płodnych
Kalkulator βHCG
Kalkulator ciąży
Kalkulator porodu
Kalkulator BMI

Kalkulator porodu

Kalkulator porodu

Mimo, że to dopiero początek ciąży, to już teraz możesz sprawdzić datę planowego przyjścia Twojego dziecka na świat. Pomoże Ci w tym kalkulator porodu.

Jak mogę obliczyć termin porodu mojego Dziecka?

Kalkulator porodu to narzędzie, które pomoże obliczyć Ci termin porodu Twojego dziecka. Wiemy, że każda mama jest ciekawa, kiedy nastąpi moment, gdy po raz pierwszy zobaczy swoje maleństwo. Sprawdź na naszym kalkulatorze termin porodu, podając datę ostatniej miesiączki oraz średnią długość Twoich cykli menstruacyjnych. Pamiętaj jednak, że wyznaczony termin porodu jest orientacyjny – wskazuje 40. tydzień ciąży (czyli 280 dzień). Poród donoszonej ciąży może odbyć się dwa tygodnie przed lub dwa tygodnie po ustalonym terminie. Jedynie 5% kobiet rodzi swoje dziecko dokładnie w 40. tygodniu ciąży czyli wyznaczonym terminie.

A jeśli chcesz się upewnić, w którym tygodniu ciąży jesteś teraz, skorzystaj z kalkulatora ciąży.

Czy mogę mieć dwie różne daty terminu porodu?

Podczas pierwszych wizyt u lekarza Twój termin porodu zostanie wyznaczony na dwa sposoby – pierwszy wyliczony z pierwszego dnia ostatniej miesiączki – tak jak podaje Kalkulator terminu porodu, natomiast drugi z wielkości samego płodu, który można zmierzyć podczas badania USG. Najczęściej te terminy pokrywają się, ale w sytuacji, gdy różnica wynosi 7dni lub więcej, to termin porodu wyznaczany jest na podstawie wyniku badania USG.

Czy mogę obliczyć datę porodu przy zapłodnieniu in vitro?

Nasz kalkulator porodu pozwala obliczyć nie tylko termin porodu od naturalnego poczęcia, ale także od inseminacji, dnia pobrania komórek jajowych oraz dnia transferu zarodka. Dzięki naszemu kalendarzowi jest to możliwe.

Oblicz datę porodu, korzystając z naszego kalkulatora porodu!